Wie is de Mol? > ALLES OVER... > Aflevering 1
Aflevering 1, test en executie
Pagina 3 / 3 1 - 2 - 3 « previous
Aflevering 1, test en executie
01/08/2014 1:52 pm

Forum Fanatic


Registratie: 01/07/2014
Onderwerpen: 0
Berichten: 436
OFFLINE
Even over  zwart wit scherm.

Art had het over in de toekomst kijken. We zien idd ZwartWit beeld met andere woorden verledentijd! Is Daphne dan idd de persoon die zou afvallen? Ook zien we voor het rode scherm komt Tygo op de achterkant van de Laptop en hij mompelt iets???, je ziet zijn lippen wel bewegen maar kan er niet echt uithalen wat hij zegt.

Is er iemand die kan liplezen?
................
Kamp Jennifer

usɐd uıǝʇ pɐʇ osɯɯıƃǝu ʌɐu ɾnןןıǝ ɯǝǝopǝu' oz opɯ ǝu ʞoɹʇzıɔɥʇıƃ¡痣
citeren   
01/09/2014 7:27 am

Cool Senior Member


Registratie: 01/09/2014
Onderwerpen: 0
Berichten: 67
OFFLINE
Het is inderdaad wel vreemd dat bij Daphne een zwart-wit scherm werd getoond!
En nee het is niet duidelijk of de ingevulde vragen ook door de desbetreffende persoon is gemaakt die op dat moment in beeld was.
................
uE ʍǝ zıɾu ʍǝǝɹ ɥǝǝɹןıɾʞ oɯ pǝ ʇnıu ƃǝןǝıp' oopɹ ozʍǝן pǝ ʞɐpuıpɐʇǝu ɯɐɐɹ ooʞ oopɹ ɐɹʇ˙ıʞ qǝu pǝ ɯoן 4102˙ x s 痣
citeren   
01/19/2014 4:35 pm

Junior Member


Registratie: 01/05/2014
Onderwerpen: 0
Berichten: 14
OFFLINE
Wat mij nog opviel, tijdens het eerste gedeelte van de test. Je ziet alle kandidaten de test maken met een computermuis. MAAR, waar is die muis naartoe wanneer Susan hem aan het maken is? Of heeft ze deze niet nodig aangezien de mol hem niet moet maken?

Wie zal het zeggen...

Voor wie het wil checken: op 09:17
citeren   
Pagina 3 / 3 1 - 2 - 3 « previous
Login with Facebook to post
Preview