Strona 1 / 1
Alberto Del Rio
01.04.2011 12:09

Uzależniony od Forum


Rejestr.: 04/01/2011
Tematy: 28
Posty: 110
OFFLINE
Co sądzicie o Alberto Del Rio ?

Według mnie Alberto to dobry wrestler o średniej technice w ringu ale wciąż się uczy . Jak na heela ma fajny gimmick i fajny finisher .
Jak dla mnie jest on przyszłością WWE .

(wypowiedź minimum 3 zdania )

ps. Nie pisać odpowiedzi typu Alberto jest głupi a john cena jest najlepszy .

................
Awesome456
Quote   
01.04.2011 13:43

Uczestnik Junior


Rejestr.: 04/01/2011
Tematy: 0
Posty: 13
OFFLINE
Dobry technicznie, bardzo dobrze zagrana rola Heela oraz świetny finisher.
Bardzo szybko wspiął się w karierze, choć mnie osobiście to nie przeszkadza (a za tak dobrze zagraną postać to nawet mu się należy).
Był moim zdaniem w trójce najlepszych Heelów w WWE ostatniego roku.

Pozdro!
Quote   
03.04.2011 05:12

NOWICJUSZ


Rejestr.: 04/02/2011
Tematy: 0
Posty: 8
OFFLINE
Nienawidzę go...Czyli genialnie gra rolę Heel'a! Alberto jest świetny, niesamowity mikrofon (ten akcent), dobra technika ale nie szokuje. Najbardziej w jego Gimnick'u podoba mi się ten uśmiech, wchodzi na ring i już widać, że chce zniszczyć przeciwnika z bestialskim uśmiechem na twarzy...Jako fan Edge'a powinienem po nim jechać równo, ale uważam Alberta za przyszłość WWE i tyle.
................
Adi 5.0


http://i52.tinypic.com/2q18588.gif
Quote   
03.04.2011 06:26

Uczestnik Senior


Rejestr.: 04/01/2011
Tematy: 0
Posty: 26
OFFLINE
Właściwie kolega powyżej wyjął mi to z ust - też go nienawidzę, co oznacza tylko tyle, że świetnie odgrywa rolę heela :] na prawdę ADL radzi sobie bardzo dobrze i widać, że ta rola jest świetnie pod niego dopasowana. Szybkość push'u jest może trochę za szybka, ale zważając na jego wiek, to właściwie nie powinno dziwić.
................
aka argh
Quote   
03.04.2011 07:11

NOWICJUSZ


Rejestr.: 04/01/2011
Tematy: 0
Posty: 2
OFFLINE
Ja za to Alberto bardzo lubię, co nie zmienia faktu, że gra swoją rolę znakomicie. W poprzednich federacjach był heelem, więc szanuję to jeszcze bardziej. W ringu prezentuje się bardzo dobrze, dał troche świeżości na SmackDown!. Przy mikrofonie też sobie dobrze radzi. " My name, my name is Albertoo Delll Riooo" Kocham to. Mogliby mu dać jakiś drugi finisher, nie tylko Armbreaker, to samo u Bryana, ale to nie ten temat. Co to tego szybkiego pushu. Alberto jest w takim wieku, że akurat w tym momencie najlepiej jest dac mu push, chociaż odnoszę wrażenie, że troche tego żałują.  Kończąc tą krótką wypowiedż powiem tyle, że moim zdaniem jest to po Mizie najlepszy heel obecnie w WWE.
................
Aka KTW
Quote   
08.04.2011 10:44

Fanatyk Forum


Rejestr.: 04/03/2011
Tematy: 18
Posty: 220
OFFLINE
Mój ulubiony wrestler, co nie znaczy że słabo odgrywa swoją role. Mój brat spalił mi plakat z Albertem, tak go nie lubi
Ma świetny i skuteczny finisher, jest doskonale wyszkolony technicznie. Podoba mi się też jego gimnick i to w jaki sposób radzi sobie przy mikrofonie.
Ogólnie bardzo dobrze zagrana postać.

............
JacoABG
................
http://i56.tinypic.com/28umcrk.jpg
Quote   
11.04.2011 17:15

Poważny Uczestnik Senior


Rejestr.: 04/03/2011
Tematy: 6
Posty: 78
OFFLINE
Hmm ogólnie nie lubię heelów ale cóż powiem ma tylko ArmBreaker lub też Cross armBreaker ewentualnie zrobi Inzugiri w narożniku i to wszystko ..
Powinni mu dać jakiś 2 finisher techniczny jakaś przeróbka np.Twist of Face itp.
Co do niego widać że ma dobry mikrofon, fajnie że na początku był feud z Reyem a teraz z Edgem, zastanawia mnie jednak kiedy w końcu trafi na Sin Care który już sprał Sheamusa i Swaggera ;d
A co do dźwigni czy skuteczna wiecie jak by była mocna to od razu by odklepali a tam czekają itp.
Quote   
20.04.2011 02:37

Fanatyk Forum


Rejestr.: 04/19/2011
Tematy: 21
Posty: 276
OFFLINE
Ma świetny submission, jego Cross Armbreaker jest Mega Skuteczny(Tylko Edge dał radę wyjść z tego submissiona)!!!
................
http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2011/123/8/f/mason_ryan_by_captain_six-d3fhd1t.png
adik133 - Jajo - Major Danger - Silver Enforcer
http://wwetnarohsymulator.bnx.pl/news.php
Quote   
19.06.2011 09:54

Uczestnik Junior


Rejestr.: 06/18/2011
Tematy: 1
Posty: 21
OFFLINE
Racja jego submission jest the best.Natomiast nie podoba mi się jego gimmick bogacza i kolesia który myśli że cały świat leży u jego stóp.Mimo wszystko napewno będzie przyszłością WWE.
................
http://s3.ifotos.pl/img/imgres_hwpanqq.jpg
www.wrestling-tv.net
Quote   
Strona 1 / 1
Login with Facebook to post
podglądu